Nie wszystko drezyna co jeździ po torach (przysłowie)
drezyniarze.pl Oferta

Bractwo Drezynowe
info@drezyniarze.pl

Bądź na bieżąco! Tutaj wpisz swój e-mail, jeśli chcesz otrzymywać info o nowościach
Jazdy drezyną
drezyna
drezyna
Oferujemy Państwu organizację imprez okolicznościowych i wynajmu drezyny wraz z obsługą w celu spędzenia wolnego czasu w niecodzienny i miły sposób. Jesteśmy w stanie zorganizować przejazdy dla wszystkich zainteresowanych, w dogodnych dla wszystkich terminach. Istnieje możliwość zapewnienia cateringu. Każda z organizowanych przez nas imprez jest inna, bo dostosowujemy się do potrzeb i życzeń klientów, a ograniczeniem jest w zasadzie jedynie inwencja zamawiającego. Z nami możecie Państwo zorganizować swoje urodziny, imieniny, majówkę, przejazd weselny czy też po prostu zwykłą wycieczkę z rodziną lub znajomymi. Jesteśmy otwarci na wszelkie nietypowe pomysły. Zabawa, w jakiej możecie Państwo wziąć udział, należy do wyjątkowych w swoim rodzaju, pozostawia niezapomniane wrażenia, pozwala zaznać smaku prawdziwej przygody i jest fantastyczną i bezpieczną rozrywką po trudach dnia codziennego.

Gdzie jeździmy
Koła naszych drezyn wałkowały tory niemalże w każdym zakątku Polski. Drezyny są przewożone na przyczepach i wstawiane w tor w miejscu uzgodnionym z administratorem szlaku kolejowego, po którym się mamy poruszać. W zależności od charakteru imprezy jeździmy na wycieczki z jedną lub dwoma drezynami. Jesteśmy w stanie zorganizować zabawę dla dowolnej liczby osób, wahadłowo dowożąc na miejsce pikniku kolejne grupy i w ten sam sposób organizując powrót, a w międzyczasie organizując jazdy dla chętnych oraz w razie potrzeby inne gry i zabawy. Jednorazowo możemy przewieźć do 20-stu osób. Jeśli chciałbyś zaprosić nas w swoje okolice, to zwyczajnie napisz do nas, my sprawdzimy możliwość poruszania się po zaproponowanym szlaku, załatwimy niezbędne zgody i przyjedziemy.
Pikniki, festyny, eventy...
drezyna
drezyna
Ileż to już razy Bractwo Drezynowe było motorem napędowym wszelkiego rodzaju imprez kolejowych? W naszej galerii umieszczonych jest wiele relacji z takich aktywności. Chcesz zorganizować imprezę z udziałem naszych drezyn? Po prostu skontaktuj się z nami celem zapoznania się z ofertą, ustalenia warunków i umówienia terminu. Znajdziemy odpowiednie miejsce dla Ciebie i załatwimy formalności.
aktualizacja: 2018-08-22 logowanie